Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Постанова пленуму "Про виконання Резолюції V з’їзду галузевої Профспілки з питань молодіжної політики"

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ

ПЛЕНУМ


П О С Т А Н О В А

№ Пл-5-2


Про виконання Резолюції V з’їзду
галузевої Профспілки з питань
молодіжної політики


Пленум ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я України констатує, що організація роботи по виконанню рішень V з’їзду Профспілки та Резолюції з питань молодіжної політики проводиться пасивно та не послідовно. Відсутність комплексного підходу до вирішення питань щодо захисту соціально-економічних прав та духовних інтересів працюючої молоді, концепції Молодіжної політики Профспілки значно послаблює позицію та авторитет профспілкових організацій серед молоді.

Зважаючи на те, що основним показником рівня розвитку держави є стан молоді, то молодіжна політика в роботі Профспілки має стати пріоритетним напрямом діяльності,


Пленум ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я України

ПОСТАНОВЛЯЄ :

1. З метою об’єднання зусиль організацій Профспілки усіх рівнів, спрямованих на забезпечення ефективності молодіжної політики:

1.1. Провести у третьому кварталі 2009 року I-й Форум Молодіжних рад Професійної спілки працівників охорони здоров’я України: «Молодіжна політика – стратегічний напрям роботи Професійної спілки працівників охорони здоров’я України».

1.2. Організацію та проведення Форуму доручити голові Львівської обласної організації Профспілки Білому Ю.В. та Молодіжній раді ЦК Профспілки.

1.3. Рекомендувати Кримському республіканському, обласним комітетам та радам, Київській міській раді профспілки працівників охорони здоров’я делегувати для участі у форумі по 2 представники зі складу Молодіжних рад.

1.4. Запропонувати Молодіжній раді ЦК Профспілки розробити проекти Концепції Молодіжної політики Профспілки, Заходів щодо захисту трудових, соціально-економічних прав молоді та після обговорення цих документів на Форумі подати їх на розгляд Президії ЦК Профспілки.

2. Організаціям Профспілки усіх рівнів:

2.1. Вжити заходів щодо активізації роботи по залученню до складу галузевої Профспілки студентів медичних навчальних закладів, молодих працівників галузі.

2.2. Запровадити практику розгляду молодіжних питань на засіданнях виборних органів.

2.3. Рекомендувати включати до складу виборних органів представників Молодіжної ради Профспілки.

3. Доручити виконавчому апарату ЦК Профспілки провести у третьому кварталі 2009 року семінар-навчання з питань захисту трудових прав членів профспілки і профспілкових організацій для керівників обласних організацій та працюючої молоді.

4. Контроль за виконанням постанови покласти на Голову Профспілки Коваль В.М. та голів Кримського республіканського, обласних комітетів та рад, Київської міської ради профспілки працівників охорони здоров’я.


Голова Профспілки В.М.Коваль

Приймальня


немає новин.

Календар подій

Попередні June - 2024 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 0102
03040506070809
10111213141516
171819202122
24252627282930

Фотодокументи