Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Детальніше

24.04.2019

Міжнародна конференція із соціального захисту

17-18 квітня 2019 року Національна конфедерація профспілок Молдови (CNSM) разом з Міжнародною організацією праці (МОП) провели субрегіональну конференцію, присвячену Конвенції МОП № 102 та Рекомендації МОП № 202 про мінімальні норми соціального забезпечення.

У заході взяли участь представники профспілок (Румунії, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Естонії, Литви, України, Російської Федерації,Киргизстану, Сербії), представники МОП(Женева, Будапешт та ін.) та Міжнародної конфедерації профспілок (МКП).

Профспілку працівників охорони здоров'я України представляла Г.З. Голеусова, експерт з регулювання соціально-трудових відносин.

Метою конференції стало обговорення необхідності Конвенції МОП № 102, її ратифікації в різних країнах, застосування положень Конвенції для дотримання права людей на гідну працю, соціальне забезпечення у відповідності до міжнародних трудових стандартів та ролі профспілок у цьому процесі.

Усі присутні мали можливість ознайомитись з інформацією щодо проблем соціального забезпечення та надання медичних послуг в Україні, де впродовж тривалого часу профспілки наполягають на необхідності приведення національної правової бази у відповідність до міжнародних норм. Варто зазначити, що на сьогодні з усіх країн колишнього СРСР лише Україна ратифікувала Конвенцію МОП № 102.