Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Практика вирішення проблемних питань з охорони праці у закладах охорони здоров'я

 Для фахівців з питань охорони праці на сайті запроваджується сторінка "Практика вирішення проблем з охорони праці у закладах охорони здоров'я" на якій ви можете поділитися своїм позитивним досвідом або ж задати наболіле питання. Запрошуємо до участі! Адреса для листування - e-mail:  opmed(at)fpsu.org.ua (opmed(at)fpsu.org.ua).

 

Відгуки щодо вікторини:

Благодарю организаторов викторины за проведение этого масштабного мероприятия.

  Грамотно подобранные вопросы затронули разносторонние сферы  деятельности  службы охраны труда. Все освежилось в памяти, получило новый импульс.  И еще  один очень важный момент: в этой викторине не  будет проигравших, потому что мы—ее участники, - не соперники, а коллеги, делающие одно большое и очень нужное дело.

 

Т. Руденко

г. Запорожье


Хочу поделиться своим опытом.

      Большое  внимание  уделяю вводному инструктажу, включая основные рычаги, которые в дальнейшем заставляют работать весь механизм безопасного труда.

     Не пугая рассказываю о тех несчастных  случаях, которые происходили в ЛПУ города и главное- их причину. А причина одна – не выполнение норм поведения и инструкций по охране труда.

    Не пугая говорю, что это лишь в песне поется «о смерти слепой». В действительности же она на удивление зрячая и презрения к себе она никогда и никому не прощает.

Т. Руденко

г. Запорожье  

 

Пропозиція організатора:

Згоден, що питання дуже важливе. Існуючий досвід спирається на застарілі типові інстукції радянських часів та потребує значного осучаснення. Пропоную разом розробити "Зразок (проект типової ) інстукції з вступного інструктажу з охорони праці в закладах охорони здоров'я" (по категоріям) який би задовільняв вимогам НПАОП, служб охорони праці та профспілкових комітетів.

Категорії:

1. ФАП

2. Поліклініка

3. Районна лікарня

4. Обласна лікарня

 

Адреса для пропозицій - e-mail:  opmed(at)fpsu.org.ua (opmed(at)fpsu.org.ua

 

 

 

 

Приймальня


Новини

18.01.21
Профспілка виступає проти грабіжницьких тарифів!
14.01.21
Звернення Профспілки
11.01.21
Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій
29.12.20
Вітання Голови Профспілки Вікторії КОВАЛЬ
усі новини

Календар подій

Попередні March - 2021 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
010304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Фотодокументи