Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Спартакіада 2013


 

Профспілка працівників охорони здоровя України щиро вітає переможців та призерів Всеукраїнської спартакіади  працівників охорони здоровя 2013 року

 Бажаємо всім учасникам спортивного свята здоров’я, радості і особитих перемог у  повсякденному житті

 

З метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 р. №828-р «Про схвалення Концепції загальнодержавної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки», пропаганди фізичної культури і спорту серед працівників галузі, широкого залучення до  занять фізичною культурою і спортом та орієнтації їх на  здоровий спосіб життя 8-11 вересня  2013 року на базі ОУСЦ «Спартак» у м. Алушта пройшли фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади працівників охорони здоров’я з таких видів спорту: армспорт, гирьовий спорт, легка атлетика, теніс настільний, шахи, шашки.

У змаганнях взяли участь представники  з 22 областей України, які продемонстрували витривалість, завзяття, фізичну силу і  майстерність та високі спортивні результати.

 

Серед призерів у командних результатах визначилися такі області:

I місце         - Полтавська;

II місце        - Закарпатська;

III місце       - Луганська.

 

За видами змагань найкращих спортивних  результатів досягли:

Армспорт

Вага до 70 кг

I   -      Пахальчук Юрій (Рівненська область)

II  -      Мекуш Юрій (Львівська область)

III -      Галашко Максим (Харківська область)

 

Вага до 90 кг

I    -     Некрасенко Олександр (Миколаївська область)

II   -     Галько Андрій (Івано-Франківська область)

III -      Гурін Олександр (Луганська область)

 

Вага понад 90 кг

I   -   Кузьменцов Сергій (Черкаська область)

II  -      Шевель Олександр (Сумська область)

III -      Грицун Роман (Запорізька область)

 

Гирьовий спорт

Вага до 70 кг

I   -      Михалойко Ігор (Івано-Франківська область)

II  -      Буркацький Микола (Житомирська область)

III -      Йовбак Юрій (Закарпатська область)

 

 Вага до 90 кг

I   -      Поручиков Володимир (Харківська область)

II  -      Федорук Леонід (Черкаська область)

III -      Тонченко Євген (Миколаївська область)

 

 Вага понад 90 кг

I   -      Мартинюк Василь (Рівненська область)

II  -      Бублик Валентин (Донецька область)

III -      Косенко Микола (Полтавська область)

 

Легка атлетика

 Біг 100м

 жінки віком понад 35 років

I   -      Коломоєць Людмила (Закарпатська область)

II  -      Штикало Марія (Житомирська область)

III -      Король Ольга (Харківська область)

 жінки віком до 35 років

I   -      Габрова Тетяна (Вінницька область)

II  -      Савойко Мар’яна (Івано-Франківська область)

III -      Сологор Златослава (Полтавська область)

 

чоловіки віком понад 35 років

I-         Селецький Ігор (Луганська область)

II-        Каленський Дмитро (Запорізька область)

III-       Мельничук Володимир (Рівненська область)

чоловіки віком до 35 років

I   -      Булак Орест (Львівська область)

II  -      Гахраманов Салтан (Донецька область)

III –     Федоренко Дмитро (Миколаївська область)

 

Біг 400 м

жінки віком понад 35 років

I  -       Коломоєць Людмила (Закарпатська область)

II  -      Штикало Марія (Житомирська область)

жінки віком  до 35 років

I  -       Бровченко Ольга (Черкаська область)

II -       Саноцька Наталія (Львівська область)

III-       Гілянчук Ольга (Рівненська область)

 

Біг 800 м

чоловіки понад 35 років

I   -      Коба Геннадій (Полтавська область)

II  -      Селецький Ігор (Луганська область)

III -      Криворучко Степан (Київська область)

чоловіки до 35 років

I   -      Федоренко Дмитро (Миколаївська область)

II  -      Остафійчук Іван (Івано-Франківська область)

III -      Гаврилів Тарас (Закарпатська область)     

 

Стрибки у довжину

 жінки віком понад 35 років

I   -      Король Ольга (Харківська область)

II  -      Мельник Світлана (Кіровоградська область)

жінки віком до 35 років

I   -      Горничар Анна (Миколаївська область)

II  -      Габрова Тетяна (Вінницька область)

III -      Савойко Мар’яна (Івано-Франківська область)

 

чоловіки віком понад 35 років

I   -      Коба Геннадій (Полтавська область)

II  -      Криворучко Степан (Київська область)

III -      Мельничук Володимир (Рівненська область)

 чоловіки віком до 35 років

I   -      Булак Орест (Львівська область)

II  -      Ібрагімов Еміль (АР Крим)

III -      Остафійчук Іван (Івано-Франківська область)

 Теніс настільний

жінки

I   -      Бурцева Галина (Полтавська область)      

II  -      Весельєва Наталія (Луганська область)

III -      Гнездюк Аліна (Одеська область)

чоловіки

I   -      Доронін Євгеній (Луганська область)

II  -      Банасевич В’ячеслав (Івано-Франківська область)

III –     Рипкович Микола (Закарпатська область)

 Шахи

жінки

I   -      Кучеренко Олена (Харківська область)

II  -      Пластунова Ольга (Львівська область)

III –     Малимоненко Світлана (Полтавська область)

 чоловіки

I   -      Рижонков Володимир (Закарпатська область)

II  -      Штанько Дмитро  (Полтавська область)

III –     Посохов Дмитро (Херсонська область)

 

 Шашки

жінки

I   -      Литвиненко Людмила (Запорізька область)

II  -      Вобла Валентина (Полтавська область)

III -      Плотнікова Богдана (Луганська область)

чоловіки

I   -      Студеняк Олександр (Закарпатська область)

II  -      Шумський Ростислав (Тернопільська область)

III -      Русолов Дмитро (Херсонська область)

 

Переможцям та призерам фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади вручені кубки, медалі та дипломи.

 

 




Приймальня


Новини

30.05.17
Засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради
19.05.17
Пенсійну реформу треба обговорювати з профспілками!
17.05.17
Система охорони здоров’я: реформування у контексті сьогодення
12.05.17
«Миргородкурорт» відзначає 100-річний ювілей!
усі новини

Календар подій

Попередні May - 2017 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2931 

Фотодокументи