Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

1. Загальні положення

1.1. Галузеву Угоду (далі - Угода) укладено відповідно до Закону України “Про колективні договори і угоди”, інших актів законодавства України, що регулюють відносини між Міністерством охорони здоров’я України - центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я - стороною власника, та ЦК профспілки працівників охорони здоров’я України - повноважним представником найманих працівників (далі - Сторони) на 2007 – 2011 роки.

1.2. Угода спрямована на  удосконалення колективно-договірного регулювання  соціально-трудових відносин, розвиток соціального партнерства, реалізацію конституційних прав і гарантій працівників  та роботодавців галузі охорони здоров’я, досягнення злагоди в суспільстві.

1.3. Прийняті за цією Угодою положення є обов’язковими для виконання Сторонами.

1.4. Положення Угоди діють безпосередньо, поширюються на підприємства, заклади, установи та організації охорони здоров’я всіх форм власності, що перебувають в сфері дії сторін, які підписали Угоду, є обов’язковими як мінімальні гарантії для застосування при укладанні регіональних галузевих угод та колективних договорів. Соціально-економічні пільги та компенсації, які передбачені колективними договорами, не можуть бути нижчі від рівнів, встановлених Угодою та законодавством.
Колективними договорами для працівників госпрозрахункових закладів охорони здоров’я можуть встановлюватись додаткові, порівняно з цією Угодою, трудові та соціальні гарантії за рахунок власних коштів закладів охорони здоров’я.

1.5. Сторони гарантують дотримання чинного законодавства у сфері трудових відносин, при наданні соціальних гарантій і пільг для працівників охорони здоров’я, членів їх сімей, а також пенсіонерів, які працювали раніше в галузі охорони здоров’я.

1.6. Угода набирає чинності з дня підписання і діє до укладання нової або перегляду цієї Угоди.

1.7. Жодна із Сторін, що уклали цю Угоду, не може протягом встановленого терміну її дії в односторонньому порядку припинити виконання взятих на себе зобов’язань, порушити узгоджені положення і норми.

Приймальня


немає новин.

Календар подій

Попередні June - 2024 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 0102
03040506070809
10111213141516
171819202122
24252627282930

Фотодокументи