Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

6. Соціальний захист та задоволення духовних потреб

6.1. Сторони домовились:

6.1.1. Вживати заходів щодо забезпечення виконання встановлених законодавством гарантій і пільг працівникам та їх сім’ям, не обмежувати права трудових колективів щодо розширення цих гарантій за рахунок власних коштів підприємств, установ, організацій.

6.1.2. Вживати заходів щодо своєчасного проведення атестації робочих місць за умовами праці працівників, зайнятих у шкідливих і важких умовах праці, для підтвердження їх права на пільги та компенсації, а також для розроблення заходів щодо поліпшення умов праці та оздоровлення працівників.

6.1.3. Здійснювати контроль за забезпеченням додаткової оплати  працівникам закладів охорони здоров’я, зайнятим на важких роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці.

6.1.4. Сприяти забезпеченню працівників системи Міністерства охорони здоров’я путівками на санаторно-курортне лікування на пільгових умовах.

6.1.5. Здійснювати заходи щодо організації літнього відпочинку і оздоровлення дітей працівників закладів та установ охорони здоров’я.

6.1.6. Брати участь у підготовці нормативних актів з питання надання пільг з житлово-комунальних послуг медичним працівникам, які проживають і працюють у сільській місцевості та селищах міського типу.

6.1.7.Забезпечувати щорічний аналіз стану надання пільгових кредитів та компенсацій з державного (місцевого) бюджету медичним працівникам при спорудженні ними житла в сільській місцевості відповідно до Указу Президента України №95\99 від 28.01.99р. “Про заходи щодо поліпшення умов функціонування закладів охорони здоров’я у сільській   місцевості”.  

6.2. Сторони Угоди рекомендують керівникам закладів охорони здоров’я та профспілковим організаціям:

6.2.1. Затверджувати порядок преміювання працівників охорони здоров’я відповідно до їх особистого внеску за результатами діяльності, в межах фонду оплати праці.

6.2.2. Надавати матеріальну допомогу працівникам в межах фонду оплати праці, в тому числі  при звільненні - у зв’язку з виходом на пенсію.

6.2.3. Згідно з вимогами законодавства відраховувати профспілковим комітетам не менше 0,3 відсотка фонду оплати праці  на культурно-масову, спортивно-оздоровчу роботу, роботу з дітьми.

6.2.4. Вживати заходів для збереження діючого порядку забезпечення медичних працівників сільської місцевості і селищ міського типу та членів їх сімей безплатними житлом (квартирами) з опаленням та освітленням.

6.2.5. Проводити відшкодування працівникам закладів  та установ охорони здоров’я, у штаті яких вони є, витрат на проїзд у пасажирському транспорті у зв’яку з виконанням ними службових обов’язків за рахунок коштів, передбачених на утримання цих закладів відповідно до затверджених кошторисів ( загальний та спеціальний фонди ) у порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.97 №922 або на підставі маршрутних листів.

6.3. ЦК профспілки зобов’язується:

6.3.1. Щорічно аналізувати стан забезпечення медичних працівників житлом, безплатним опаленням і освітленням у межах встановлених норм. На підставі узагальнених даних вносити пропозиції до відповідних державних органів.

6.3.2. Проводити за участю соціальних партнерів Всеукраїнську спартакіаду трудових колективів галузі.

Приймальня


немає новин.

Календар подій

Попередні April - 2024 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
01020304050607
08091011121314
15161718192021
222425262728
2930 

Фотодокументи