Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

7. Заключні положення

З метою  координації діяльності, пов’язаної з колективно-договірним регулюванням соціально-економічних і трудових відносин та вдосконаленням соціального партнерства,

7.1. Сторони домовилися:    

7.1.1. Проводити соціальний діалог з питань розроблення та здійснення соціально-економічної політики в галузі охорони здоров’я, в тому числі проектів законів України, нормативно-правових актів та власних рішень , які стосуються соціально-економічних і трудових відносин, соціального захисту працівників галузі, і розглядати їх за участю Сторін та в межах їх  компетенції, у порядку визначеному Генеральною Угодою між Кабінетом Міністрів України, об’єднаннями організацій роботодавців і підприємців та всеукраїнськими профспілками і профоб’єднаннями.

7.1.2. Всебічно сприяти вдосконаленню нормативно-правової бази з питань регулювання соціально-економічних та трудових відносин, здійсненню соціального партнерства на тристоронній основі, відстоювати ( в межах своєї компетенції) у Кабінеті Міністрів України  та  Верховній Раді України досягнуті домовленості щодо нормативно – правових актів розроблених та погоджених Сторонами.

7.1.3. Розробити проект Закону України: «Про професійну діяльність медичних працівників та їх соціальний захист».

7.1.4. Сприяти укладенню колективних договорів в закладах та установах охорони здоров’я,  що перебувають у сфері дії Сторін, а також внесенню до них змін і доповнень, якщо вони включають нижчі в порівнянні з цією Угодою соціальні гарантії, пільги, компенсації.

7.1.5. Контроль за виконанням Угоди здійснювати двічі на рік спільною комісією, утвореною сторонами, які уклали Угоду. Інформацію про хід її виконання доводити до органів управлінь охорони здоров’я, керівників закладів охорони здоров’я та виборних органів профспілки на місцях.

7.1.6. Спірні питання, що виникають під час реалізації данної Угоди, розв’язувати шляхом проведення попередніх консультацій і переговорів.

7.1.7. Надавати один одному, на безоплатній основі, статистичну інформацію з питань, які є предметом данної Угоди.

7.1.8. Зміни і доповнення до Угоди вносити за погодженням Сторін після переговорів, які проводяться у 10-денний термін з дня отримання пропозицій однієї із Сторін.

7.1.9. В двотижневий термін з дня реєстрації  Угоди надіслати її Міністерству охорони здоров’я АР Крим, головним управлінням охорони здоров’я обласних Дніпропетровської, Львівської та Харківської, головному управлінню охорони здоров’я та медицини катастроф Черкаської, управлінню охорони здоров’я та курортів Вінницької, управлінню охорони здоров’я та медицини катастроф Одеської, управлінням охорони здоров’я обласних держадміністрацій, головному управлінню охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської та управлінню охорони здоров’я Севастопольської міських державних адміністрацій, вищим медичним (фармацевтичним) навчальним закладам та закладам післядипломної освіти III-IV рівнів акредитації, закладам охорони здоров’я підпорядкованим МОЗ України, а також відповідним профспілковим органам.