Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

VІ З’їзд Профспілки працівників охорони здоров’я України

9 грудня 2010 р. відбувся черговий VІ з’їзд Профспілки працівників охорони здоров’я України. На ньому були присутні Міністр охорони здоров’я Зіновій Миколайович Митник, Міністр праці та соціальної політики Василь Іванович Надрага, Голова ФПУ Василь Георгійович Хара, та інші.

 Підбиваючи підсумки роботи останніх 5 років, делегати з’їзду зійшлися на думці, що в умовах політичної нестабільності та фінансово-економічної кризи, діяльність Профспілки спрямовувалась на реалізацію статутних завдань щодо організаційного зміцнення, забезпечення трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки і має наявні позитивні результати.

Зокрема, Профспілка домагалася вирішення та законодавчого врегулювання питань щодо збільшення фінансування галузі, підвищення рівня державних гарантій і соціального статусу працівників охорони здоров’я. Також вона брала участь у підготовці пропозицій до законодавчих актів стосовно своєї галузі, проектів законів з питань соціально-трудової сфери, пенсійного забезпечення, діяльності профспілок, домагаючись при цьому врахування інтересів працівників та недопущення звуження обсягу і змісту існуючих трудових прав. Врахування пропозицій Профспілки сприяло зростанню видатків на охорону здоров’я, суттєвому збільшенню розмірів мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, поліпшенню умов пенсійного забезпечення та інше. Так, приміром, досягнуто зростання середньомісячної зарплатні працівників галузі у 2,3 рази. Незаперечним здобутком стало й запровадження надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою. Варто наголосити, що за звітний період майже вдесятеро збільшилося представництво трудових прав працівників у судах.

Окрім всього, завдяки високому професіоналізму та наполегливості керівників організацій Профспілки кількох областей, зокрема Дніпропетровської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Тернопільської та ін.  вдалося подолати спроби рейдерських атак і зберегти чисельність профспілкових організацій та єдність в цілому. Кращих лідерів було нагороджено грамотами і подяками  Міністра праці та соціальної політики та Голови ФПУ та присутніх міністрів.

Головою Профспілки працівників охорони здоров’я України переобрано Вікторію Миколаївну Коваль.

 

 

Приймальня


немає новин.

Календар подій

Попередні June - 2024 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 0102
03040506070809
10111213141516
171819202123
24252627282930

Фотодокументи