Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Охорона праці у закладах охорони здоров’я


                                                                      Затверджено

                                                                      Постановою президії

                                                                      Профспілки працівників

                                                                      охорони здоров’я України

                                                                      від "10" вересня 2013 р. № П-12-4


                         Положення про проведення вікторини

                   "Охорона праці у закладах охорони здоров’я".


1. Загальні положення

1.1. Організатором вікторини (далі – Організатор) "Охорона праці у закладах охорони здоров’я" є Профспілка працівників охорони здоров’я України (далі – Профспілка).
1.2. Захід, що проводиться Організатором спрямований на поширення та підтримання обізнаності серед членів Профспілки щодо питань охорони праці. Вікторина проводиться на безоплатних засадах, і не має на меті рекламування, або сприяння продажу будь-яких товарів.

2. Проведення вікторини

2.1. Вікторина проводиться щорічно напередодні "Дня охорони праці" у період з 25 березня по 24 квітня. Територія - Україна.
2.2. Вікторина проводиться у три етапи:
    І етап з 25 березня по 4 квітня (включно);
    ІІ етап з 5 квітня по 14 квітня (включно):
    ІІІ етап з 15 квітня по 24 квітня (включно).
2.2. Участь у вікторині є добровільною. Положення про проведення вікторини, перелік нагород доступні для ознайомлення на сторінці "Вікторина" сайту Профспілки www.medprof.org.ua.
2.3. Оголошення завдань кожного етапу здійснюється шляхом розміщення інформації на сторінці "Вікторина" www.medprof.org.ua.

3. Умови участі у вікторині.

3.1. Профспілка оголошує вікторину "Охорона праці у закладах охорони здоров’я".
3.2. У вікторині можуть брати участь усі дієздатні фізичні особи, які є членами Профспілки працівників охорони здоров’я України. До участі у вікторині не допускаються працівники виконавчого апарату Профспілки та технічні інспектори праці Профспілки.
3.3. Фізичні особи, які не є членами Профспілки працівників охорони здоров’я України можуть приймати участь у вікторині поза конкурсом, але не можуть бути визнані переможцями вікторини.
3.3. Для участі у вікторині потрібно зареєструватись як учаснику вікторини (надалі – "Учасник"), надіславши на e-mail: opmed@fpsu.org.ua заповнену "Анкету учасника" (додається).
3.4. Організатор залишає за собою право перевірити реальність існування учасника вікторини та його членство у профспілці.
3.5. Надіславши анкету, учасники автоматично погоджуються з усіма умовами вікторини.
3.6. Усі зареєстровані учасники, на свій розсуд, беруть участь у вікторині, умови якої розміщені за адресою www.medprof.org.ua.
3.7. Організатор залишає за собою право в односторонньому порядку дискваліфікувати будь-якого учасника у разі недотримання умов участі у вікторині.
3.8. Організатор має право відмовити учасникові в наданні нагороди, якщо учасник надав про себе недостовірну інформацію або яким-небудь іншим чином порушив умови участі у вікторині.

4. Визначення переможців

4.1 Переможці вікторини визначаються журі серед учасників, які надали максимальну кількість правильних відповідей на поставлені питання у трьох етапах вікторини. За умови рівної кількості правильних відповідей переможцем визнається той учасник, який надіслав відповіді раніше інших.
4.2. Склад журі:
Голова журі: Голова Профспілки
Члени журі:
Головний спеціаліст з правової роботи
Головний технічний інспектор праці
4.3. До розгляду приймаються відповіді, отримані Організатором на адресу e-mail: opmed@fpsu.org.ua не пізніше 12 години першого дня після закінчення відповідного етапу. Термін отримання відповіді визначається за графою "Отримано" програми електронної пошти Організатора.
4.4. У темі повідомлення з відповідями повинно бути зазначено "Вікторина, логін (за потреби), номер (І, ІІ, ІІІ) етапу".
4.5. Відповідь має містити десять тризначних чисел розділених комою, які на думку учасника відповідають правильним варіантам відповідей на поставлені питання (приклад: 112, 123, 131,…).
4.6. Від кожного учасника приймається не більше 2 варіантів відповіді для кожного етапу. Остаточним варіантом вважається той, що надійшов останнім.
4.7. Переможці дозволяють Організатору оголошувати їх прізвища, імена та по батькові, назви закладів охорони здоров’я де вони працюють або місце проживання (для непрацюючих учасників). В іншому випадку, Організатор має право дискваліфікувати учасника в односторонньому порядку.
4.8. Визначення переможців вікторини не підлягає обговоренню. За безпідставні звинувачення в нечесній грі на адресу переможців та Організатора вікторини, порушник може бути усунений від участі у вікторині.

5. Нагороди

5.1. Три учасники, які набрали найбільшу кількість правильних відповідей нагороджуються:
    за 1 місце – Дипломом І ступеня та виплатою у розмірі 500 гривень;
    за 2 місце – Дипломом ІІ ступеня та виплатою у розмірі 400 гривень;
    за 3 місце – Дипломом ІІІ ступеня та виплатою у розмірі 200 гривень.
5.2. Організатор вікторини залишає за собою право збільшити розмір виплат або включити додаткові призи, не передбачені цим положенням, без попереднього повідомлення.
5.3. Список переможців оголошується на сайті Організатора вікторини після її завершення й підрахунку результатів 27-28 квітня.
 
6. Інше

6.1. Організатор вікторини має право на зміну строку проведення вікторини.
6.2. Умови участі у вікторині можуть бути змінені або доповнені Організатором протягом періоду її дії та набувають чинності з моменту їх оприлюднення.
6.3. Питання, пропозиції й зауваження із приводу проведення вікторини направляються на електронну адресу Організатора: opmed@fpsu.org.ua. Організатор зобов’язаний їх терміново розглянути та за потреби надати відповідь особисто або на сайті.

Додаток
Анкета учасника вікторини
"Охорона праці у закладах охорони здоров’я"
1.   Прізвище, ім’я, по батькові   
2.   Членство у Профспілці працівників охорони здоров’я України    
3.   Місце роботи (назва закладу)   
4.   Адреса закладу   
5.   Посада, професія.   
6.   Е-mail:    
7    Пароль (оберіть кодове слово або комбінацію літер та цифр, бажано від 3 до 9 знаків)   
8    Логін (довільне слово, доцільно обрати за умови, що з однієї адреси e-mail будуть надсилатися відповіді кількох учасників вікторини)   

                            Заява

Надіславши цю анкету я підтверджую, що ознайомлений з умовами участі у вікторині та погоджуюсь їх виконувати.

"___" _________ 20__ р. _______________

                                                     П.І.Б

Приймальня


Новини

06.03.19
Шановні колеги! Дорогі жінки!
27.02.19
Індексація пенсій у 2019 році
25.02.19
Верховний Суд підтвердив законність вимог Профспілки
18.02.19
Профспілка наполягає на врегулюванні актуальних проблем медичної галузі
усі новини

Календар подій

Попередні March - 2019 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 010203
04050607080910
11121314151617
192021222324
25262728293031

Фотодокументи