Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Колективна Угода

Укладено нову Колективну угоду на 2016 - 2020 р.р.


26 квітня 2016 року на спільному засіданні департаменту охорони здоров'я та президії обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я було підписано Колективну угоду про співпрацю та соціальне партнерство на 2016 - 2020 роки.

Свої підписи на документі під час урочистої церемонії поставили голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Володимир Турок та директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Володимир Маркович.

Голова профспілки В. М. Турок наголосив підписуючи цей документ, що профспілка і департамент готові спільно працювати задля підвищення іміджу галузі та захисту прав та інтересів працівників.

КОЛЕКТИВНА УГОДА про співпрацю та соціальне партнерство між Управлінням охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатською обласною організацією профспілки працівників охорони здоров’я України на 2011-2015 роки

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги !

Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Бажаємо Вам і Вашим сім’ям родинного добробуту,радісних дитячих усмішок, здоров'я, любові, миру i процвітання. Нехай Новий Рік увійде до Ваших осель добрим і радісним, принесе злагоду i достаток, натхнення на нові вагомі здобутки.

 

Хай доля щедро обдаровує Вас всілякими земними благами,а друзі та колеги ніколи не розчаровують. Успіхів, нових звершень та здійснення найзаповітніших Ваших мрій!

 

Голова Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я

В. М. Турок

Новини

19.04.18
Відбулося засідання Центрального комітету Професійної спілки працівників охорони здоров’я України
15.04.18
ІІІ етап Вікторини "Охорона праці у закладах охорони здоров’я 2018"
усі новини

Фотодокументи