Засідання обласного комітету
Засідання обласного комітету
30. 11. 2021 р.
30 листопада 2021 року в місті Ужгороді відбулося чергове засідання обласного комітету Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України та навчання профактиву.
Було розглянуто такі питання:
- Про стан захворюваності на КОВІД – 19 працівників закладів, установ охорони здоров’я;
- Про заборгованість із виплати заробітної плати працівникам закладів, установ;
- Підсумки роботи обласної профспілки за 2021 рік;
- Затвердження бюджету обласної організації Профспілки на 2022 р.
З інформаціями по питаннях порядку денного засідання обласного комітету виступили:
- Лукач Т. М. – експерт з врегулювання соціально-трудових відносин;
- Куруца Т. В. – спеціаліст з оплати праці та бухгалтерського обліку;
- Трофимчук Л. Л. – головий бухгалтер;
- З інформацією по підсумках роботи обласної профспілки за 2021 виступив Турок В. М. – голова обласної Профспілки.
Він зокрема наголосив, що в умовах наступу на трудові права працівників профспілка повинна бути сильною, щоб ефективно відстоювати інтереси людини праці, адже в результаті реформування та оптимізації нас чекає зменшення чисельності працівників. Без достатнього фінансування медицини реформування галузі не можливе, а реформи за рахунок скорочення працівників позитивних результатів не дадуть. На жаль у галузі почала утворюватись заборгованість із виплати заробітної плати у з'язку з тим у закладах охорони здоров'я виникає соціальна напруга та протестні настрої. Учасники засідання, а це голови районних організацій профспілки, голови первинних профспілкових організацій в свої виступах звертали увагу на гострих проблемах галузі, це зокрема забезпечення трудових та соціально-економічних прав членів профспілки при реалізації програми медичних гарантій медичного обслуговування населення, гарантій прав в оплаті праці та захворюваності працівників внаслідок інфікування коронавірусом КОВІД – 19, порушення прав членів профспілки на своєчасну виплату винагороди за працю. Також було підведено підсумки з оздоровлення дітей та членів профспілки. Кращих організаторів цієї роботи було нагороджено грамотами та подяками ФПУ, Центрального комітету профспілки, облпрофради та обласної Профспілки.
З обговорюваних питань порядку денного були прийняті рішення.
Семінар навчання було присвячено звітності за 2021 рік. На семінар навчання було запрошено головного спеціаліста відділу організації лікувально-профілактичної роботи Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Чопик Світлану Михайлівну, яка виступила з інформацією щодо актуальних питань фінансування та співпраці КНП закладів, установ охорони здоров’я з Національною службою здоров’я України.
Засідання обласного комітету
20 жовтня 2020 року, додержуючись усіх правил карантину, на базі обласного будинку культури (вул. Руська, 3) відбулось перше засідання обласного комітету на якому розглядались питання пов’язані з реалізацією і виконанням рішень VI обласної звітно-виборної конференції, зокрема затвердження положення про постійні комісії Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я, та їх склад, стан фінансування закладів охорони здоров’я, оплата праці працівників галузі та пропозиції Профспілки до проекту Держбюджету України на 2021 рік, підсумки оздоровлення дітей та членів профспілки, вибори делегатів та рекомендованих представників до складу ЦК профспілки у зв’язку з проведенням VIII з’їзду Профспілки працівників охорони здоров’я України, а також вибори делегатів на звітно-виборну конференцію Закарпатської обласної ради профспілок.
В обговоренні питань порядку денного, виступаючі члени обласного комітету звертали особливу увагу на питаннях реформування та фінансування галузі, оплаті праці, роботі у зв’язку з пандемією коронавірусу та карантинних обмеженнях, тобто самі болючі питання:
- Хронічне недофінансування галузі;
- Оптимізація, скорочення;
- Низька заробітна плата.
Наголошувалось також, на більш рішучих діях профспілкової організації по вирішенню цих питань. Адже загрози правам та соціально-економічним гарантіям медичним працівників досягає критичного рівня, а тому треба нам готуватись використовувати й такі форми тиску на владу, як акції протесту та навіть страйки.
Обласний комітет підтримує дії Профспілки працівників охорони здоров’я України (постанова Президії № ПР-7-25-1 від 10 вересня 2020 р.).
На засіданні також було підведено підсумки оздоровлення членів профспілки та їх дітей, а кращі організації відмічені нагородами обласної організації, облпрофради, Профспілки та ФПУ.
Засідання обласного комітету Закарпатської обласної організації профспілки працівнеиків охорони здоров'я України
12 квітня 2018 року
Актуальні питання діяльності профспілки працівників охорони здоров’я було розглянуто на засіданні обласного комітету, яке відбулося 12 квітня 2018 року на базі обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака, це зокрема:
- «Про дії профспілки у зв’язку з набуттям чинності Законів щодо реформи системи охорони здоров’я України».
- «Про виконання плану основних заходів обласної організації профспілки за 2017 рік та затвердження статистичної звітності».
- «Про виконання бюджету за 2017 рік».
- «Про оздоровлення дітей та членів профспілки в 2018 році».
- Різне.
Першим питанням було: «Про дії профспілки у зв’язку з набуттям чинності Законів щодо реформи системи охорони здоров’я України». З інформацією з цього питання виступив голова обласної профспілки Турок В. М. який наголосив, що в умовах реформування системи охорони здоров’я, безвідповідальне ставлення держави до вирішення ключових проблем системи охорони здоров’я примушує профспілку діяти більш рішуче. Так у 2017 році проведені Всеукраїнська протестна акція організована Федерацією профспілок України, а 19 вересня 2017 року Всеукраїнська попереджувальна акція протесту працівників охорони здоров’я. Але на жаль в 2018 році реальних змін у фінансуванні системи охорони здоров’я в повному обсязі бюджетом не передбачено, тому є загроза несвоєчасної виплати заробітної плати, доплат, надбавок. В деяких закладах охорони здоров’я (Берегіський, В. Березнянський р-ни.) зростає дефіцит кадрового потенціалу. А в деяких районах ліквідовуються стаціонарні заклади охорони здоров’я, що призводить до звільнення медичних працівників (Виноградівський район). Все це приводить до погіршення соціально-економічного стану в галузі, зростає соціальна напруга серед медичних працівників. В цих умовах, профспілка, в межах своїх повноважень і надалі буде відстоювати та захищати трудові права працівників.
Виступаючи перед профспілковим активом галузі, заступник директора департаменту охорони здоров’я Біров Єлізавета Іванівна підкреслила важливість ролі профспілки на сучасному етапі, та соціального діалогу з органами державної влади і роботодавцями. Вона також зупинилася на проблемних питаннях фінансування системи охорони здоров’я в 2018 році, зокрема особливості фінансового забезпечення первинної ланки, права і обов’язки місцевих рад у контексті медичної реформи, особливості процесу закупівлі медичних послуг та шляхи підвищення якості надання медичної допомоги.
З конкретними пропозиціями щодо шляхів подолання наступу на права, інтереси працівників, незадовільне фінансування галузі виступили члени обласного комітету Пірус Євген Федорович, Паламарчук Ольга Семенівна та Гайдук Олександр Васильович.
Підводячи підсумки з цього питання голова обласної організації Турок В. М. наголосив на тому, що поряд з підвищенням ефективності соціального діалогу та співпраці з органами місцевого самоврядування профспілкова організація має бути готовою до організації та проведення протестних акцій з активним залученням громадськості до ситуації що склалася в медичній галузі.
Присутні також заслухали та обмінялись думками з приводу виконання бюджету обласної організації у 2017 році та затвердили бюджет на 2018 рік. На пленумі прийняті рішенням і порядок оздоровлення дітей та членів профспілки у 2018 році з якими виступили експерт з регулювання соціально-трудових відносин та умов праці Лукач Т. М. та головний бухгалтер Трофимчук Л. Л..
З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні постанови.
На засіданні обласного комітету також було відзначено переможців обласного огляду конкурсу на «Кращий колективний договір в 2017 році». Переможцями визнані:
- 1 місце - первинна профспілкова організація Ужгородського центру первинної медико – санітарної допомоги (головний лікар Козак Т. Ю., голова профспілкової організації Здрінко Г. В.);
- 2 місце - первинна профспілкова організація Закарпатської обласної станції переливання крові (головний лікар Ковач В. В., голова профспілкової організації Турянчич О. Ю. );
- 3 місце - первинна профспілкова організація обласної клінічної лікарні ім.. Андрія Новака (головний лікар Яцина Ю. Ю., голова профспілкової організації Недашковська В. І.);
- 3 місце - первинна профспілкова організація ДП «Санаторія «Синяк» (головний лікар Швардак М.В., голова профспілкової організації Сисоєва Л. І.).
Засідання обласного комітету Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України
19 грудня 2017 року
19 грудня 2017 року, на базі обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака, відбулось 7-ме засідання обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я. В засіданні взяли участь члени обласного комітету профспілки, члени ревізійної комісії, запрошені голови та бухгалтери первинних профспілкових організацій та лікувально-оздоровчих закладів ПРАТ «Укрпрофоздоровниця». В засіданні обласного комітету прийняли участь голова Закарпатської облпрофради Фленько В. Ю. та завідуючий відділом організаційно-гуманітарної роботи С. В. Баранчиков
Першим і основним питанням порядку денного було: «Про поточний момент та дії Профспілки по захисту трудових, соціально-економічних прав членів профспілки». З інформацією з цього питання виступив голова обласної організації Профспілки В. М. Турок. Він зокрема наголосив на тому, що працівники медичної галузі висловлюють глибоку стурбованість з приводу прийнятих за останній час законодавчих актів які серйозно погіршують соціально-економічний захист працівників галузі. Незадовільне фінансування галузі, жорсткий наступ на трудові права викликають зростання соціальної напруги серед медичних працівників. Такі дії державної влади ставлять під загрозу успішність проведення реформи в охороні здоров’я та програми соціально-економічного захисту працівників (питання працевлаштування, навчання, перенавчання, пільгового пенсійного забезпечення, тощо). Падає життєвий рівень медичних працівників у зв’язку з інфляційними процесами та несвоєчасною виплатою заробітної плати. В цих умовах Профспілка, в межах своїх повноважень, відстоює і захищає трудові права медичних працівників.
В обговоренні цього питання взяли участь: Паламарчук О. С. – голова ППО обласної дитячої лікарні, Лужецький Б. В. – голова Хустської РОППОЗ, Кравчак М. І. – голова ППО обласного госпіталю ветеранів війни та інші.
На засіданні виступив голова Закарпатської обласної ради профспілок Фленько В. Ю. В своєму виступі він наголосив на ролі профспілок на сучасному етапі, важливості соціального діалогу між Профспілками та державою. Голова облпрофради підтримує звернення Профспілок до органів влади щодо реалізації соціальних пільг та гарантій медичним працівникам. Він також зупинився на проблемах фінансування галузі охорони здоров’я в 2018 році та підвищення якості надання медичної допомоги, а також проінформував учасників засідання про дії облпрофради по захисту майнових прав профспілок.
За результатами обговорення прийнято постанову.
На засіданні обласного комітету також було підведені підсумки спортивно-масової та оздоровчої роботи в 2017 році, нагороджено профактив за кращі результати по цих напрямках, затверджено план роботи та кошторис обласної організації на 2018 рік.
Голова облпрофради Фленько В. Ю. та голова обласної організації Турок В. М. привітали учасників засідання та членів профспілки з наступаючими Новорічно – Різдвяними святами.
Президія обласного комітету
|
Виступ голови облорганізації Профспілки В. М. Турка
|
Виступ голови облпрофради Фленька В. Ю.
|
Вищою профспілковою відзнакою "Профспілкова відзнака" нагороджено Паламарчук О. С. - голову ППО обласної дитячої лікарні
|
Засідання обласного комітету
На порядку денному VI засідання обласного комітету, яке відбулося 14 березня 2017 року в м. Ужгороді було розглянуто такі питання:
1. Сучасний стан реформування медичної галузі.
2. Про роботу Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я за 2016 рік:
- інформаційно - статутна діяльність, статистична звітність за 2016 рік;
- про виконання бюджету за 2016 рік та затвердження кошторису на 2017 рік.
3. Про оздоровлення дітей та членів профспілки в 2017 році.
В роботі VI засідання взяли участь члени обласного комітету профспілки, голови РО, голови ППО. В роботі також приймала участь начальник управління лікувально-профілактичної роботи департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Чемет Ольга Антонівна.
Про роботу обласної організації профспілки з інформаційно-статутної діяльності та підсумків статистичної звітності за 2016 рік виступив Лукач Т. М. – головний спеціаліст, заст. голови. Він зокрема наголосив, що в умовах наступу на трудові права працівників профспілка повинна бути тією силою, яка б змогла реально й ефективно відстоювати інтереси людини праці. Для цього потріюно організаційне зміцнення всіх ланок, чітке виконання статутних вимог, принципів єдності та солідарності, адже у зв'язку з реформуванням та оптимізацією в нас є зменшення чисельності членів профспілки, тому ми повинні вести соціальний діалог на всіх рівнях.
З інформацією про виконання бюджету за 2016 рік та затвердження кошторису на 2017 рік виступила Трофимчук Людмила Лукянівна – головний бухгалтер облорганізації.
Нак основних напрямах діяльності обласної організації пофспілки, з питань оздоровлення членів профспілки та їх дітей зупинився голова облорганізації профспілки В. М. Турок.
За результатами обговорення цих питань було прийнято постанови.
Актуальним питанням порядку денного стало обговорення інформації начальника управління лікувально-профілактичної роботи департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Чемет Ольги Антонівни, яка в своєму виступі зупинилась на основних напрямах роформування системи охорони здоров'я на основі сучасної моделі фінансування, яка передбачає чіткі, зрозумілі гарантії держави щодо медичної допомоги, фінансовий захист для громадян у випадку хвороби, нові механізми оплати медичних послуг (принцим «гроші ідуть за пацієнтом»), посилення ролі громад.
У фаховій дискусії з цього питання взяли участь Паламарчук Ольга Семенівна – голова ППО обласної дитячої лікарні, Лужецький Богдан Васильович – голова Хуської районної ОППОЗ, Йовдій Василь Юрійович – голова Тячівської районної ОППОЗ, Кравчак Микола Іванович – голова ППО обласного гіспіталя ветеранів війни та інші. У своїх виступах вони констатували, що всі медичні працівники галузі обурені несправедливими, дискремінаційними підходами в оплаті праці через маштабну «зрівнялівку», відсутність належного фінансування галузі охорони здоров'я, що приводить до старіння матеріальної бази закладів охорони здоров'я, нестачу коштів на оплату праці. Без достатнього фінансування медицини - реформування галузі неможливе, а реформи за рахунок скорочення медичних закладів та штату медичних працівників позитивних результатів не дадуть.
На засіданні обласного комітету прийняті рішення з обговорюваних питань.
70 років служіння людям - такий порядок денний п'ятого засідання обласного комітету
Профспілка працівників охорони здоров’я Закарпаття
відзначила своє 70-річчя
22 грудня 2016 року
З нагоди 70-річчя утворення Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я україни відбулося засідання обласного комітету організації. Виступаючи перед профспілковим активом, керівниками медичних і санаторно-курортних закладів, ветеранами профспілкового руху, голова Закарпатської обласної організації профспілки, член Ради ФПУ Володимир Турок зупинився на історії створення, діяльності профспілки, та сучасних завдань по соціально-економічному захисту членів профспілки щодо зайнятості, оплати і охорони праці, дотримання трудового законодавства, оздоровлення членів профспілки та їх дітей, розвиток фізкультури і спорту в трудових колективах, проведення культурно-масових заходів, тощо.
До ювілейної дати було випущено збірник «70 років служіння людям (1946-2016)», в якому розповідається про діяльність обласної, районних та первинних профспілкових організацій галузі.
Обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я – друга за кількістю серед галузевих профспілок Закарпаття, вона об’єднує 27,7 тисяч спілчан. Її історія бере початок з 1946 року, коли у складі Закарпатської обласної ради профспілок було створено обласний комітет профспілки працівників медико-санітарної служби. Станом на 1 січня 1947 року він об’єднував 140 первинних профспілкових організацій, в яких на обліку перебувало 2 700 членів профспілки.
З нагоди 70-річчя утворення Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я присутніх на Пленумі привітали: голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько, заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Єлизавета Біров, заступник голови Словацької профспілки лікарів, голова профспілки лікарів міста Кошице Мартін Павло, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяна Повханич. Звертаючись до сьогоднішнього покоління медиків, своїми спогадами про роботу поділилися колишня голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Ольга Домбровська та колишній начальник обласного управління охорони здоров’я Василь Рішко.
Значну групу працівників охорони здоров’я у зв’язку з ювілеєм галузевої профспілки Закарпаття було нагороджено відзнаками Федерації профспілок України, ЦК профспілки працівників охорони здоров’я України, Закарпатської облдержадміністрації, Закарпатської обласної ради, облпрофради, департаменту охорони здоров’я ОДА, галузевого обкому профспілки. Нагороди вручили Володимир Фленько, Єлизавета Біров, Володимир Турок.
З концертом перед учасниками зібрання працівників охорони здоров’я виступили Заслужений академічний Закарпатський народний хор та камерний оркестр Закарпатської обласної філармонії.
Засідання обласного комітету та семінар навчання профспілкового активу
16-17. 08. 2016 року в смт. Коблево, Миколаївської області згідно плану основних заходів було проведено засідання обласного комітету та навчання профактиву з порядком денним:
1. Про роботу медичних закладів в умовах створення об’єднаних територіальних громад та діяльність профспілкових організацій в умовах децентралізації влади.
2. Семінар - навчання профспілкового активу профспілковими організаціями громадського контролю з проблемних питань галузі та організації оздоровлення дітей та членів профспілки
З інформаціями, доповідями виступили голова Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Турок В. М. та голова Миколаївської обласної організації профспілки Заєць Є. М. В своїх виступах вони наголошували на тому, що в умовах жорсткого наступу на трудові права працівників, незадовільного фінансування галузі, падіння рівня життя медичних працівників, Профспілка, в міру своїх можливостей, намагається відстояти інтереси працюючих. З цією метою проводяться протестні заходи, звернення до органів місцевого самоврядування та органів державної влади.
У зв’язку з ігноруванням пропозицій, звернень, протестних акцій органами державної влади потрібно домагатись залучення громадкості до обговорення ситуації що склалася в наданні медичної допомоги населенню.
В обговоренні питання також взяли участь члени обласного комітету: Йовдій В. Ю. голова Тячівської районної організації профспілки, Кравчак М. І. – голова ППО обласного госпіталю ветеранів війни, Ян С. Ю – голова ППО департаменту охорони здоров’я, Лукач Т. М. – головний спеціаліст обкому профспілки, а також головний лікар Тячівської громади Попович С. В. та заступник головного лікаря Тячівської районної лікарні № 1 Попович В. П. В своїх виступах відмічались позитивні і негативні моменти в роботі об’єднаних територіальних громад.
Учасники зібрання обмінялись думками з приводу подальшого покращення оздоровлення дітей та членів профспілки.
Підводячи підсумки голова обласної організації профспілки Турок В. М. наголосив на тому, що основними напрямками цієї роботи є підвищення ефективності соціального діалогу та співпраця з органами місцевого самоврядування, проведення профспілками агресивної інформаційної політики, організація мітингів, пікетів та страйків з активним залученням громадкості до ситуації, що склалася в наданні медичної допомоги населенню, та боротьба за підвищення заробітної плати пропорційно до підвищенню індексу інфляції.
На порядку денному:
3 березня 2016 року.
Оздоровлення дітей та членів профспілки, виконання бюджету за 2015 рік та затвердження кошторису на 2016 рік, орієнтовний план роботи на 2016 рік, затвердження статистичних звітів за 2015 рік, основні напрями реформування галузі охорони здоров'я та її особливості в 2016 році.
В роботі взяли участь члени обласного комітету, запрошені голови РО, голови ППО.
3 березня 2016 року відбулось III засідання обласного комітету, в якому прийняв участь директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Маркович В. П. Виступаючи перед учасниками засідання директор департаменту охорони здоров'я наголосив на невідповідності державних гарантій на безоплатну медичну допомогу обсягам їх фінансового забезпечення тобто обмеження можливостей бюджету, яке негативно позначається на галузі охорони здоров'я та її працівників. Аналіз прийнятого бюджету такий, що на захищені статті дефіцит складає 72 млн. грн. Головне питання, як вижити, якими засобами проводити реформування, тому прохання - співпраця та соціальний діалог в межах визначених повновапжень, реформа має забезпечитим якісну і достойну медичну допомогу для громадян та залучення до цього представників громадянського суспільства, стимулювання розвитку первинної медико-санітарної допомоги, розмежування рівнів надання медичної допомоги, ліцензування медичної діяльності, запровадження розрахунку вартості медичних послуг, поетапне запровадження обов'язкового державного соціального медичного страхування та розвиток добровільного страхування.
Щодо подальших наших спільних дій:
- моніторинг, з метою не допущення напругт в колективах, забезпечення економії коштів за рахунок запровадження заходів з енергозабезпечення, впрорвадження місцевих стимулів, кооперування коштів, розвиток підсобних господарств, виконання Колективної угоди про співпрацю та соціальне партнерство.
За результатами обговорення питань порядку ненного прийнято відповідні рішення.
На порядку денному
обговорення матеріалів VII з’їзду профспілки працівників охорони здоров’я України
25 грудня 2015 року на базі ДП санаторію «Карпати» відбулось II засідання Закарпатського обласного комітету профспілки працівників охорони здоров'я. В засіданні взяли участь члени обласного комітету профспілки, запрошені голови первинних профспілкових організацій, профактив та деякі головні лікарі установ охорони здоров’я та санаторіїв ПРаТ «Укрпрофоздоровниця». Запрошені на засідання голова Закарпатської облпроофради В. Ю. Фленько, депутат обласної ради заступник голови комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, головний лікар ОКТМО «Фтизіатрія» В. В. Скрип.
Першим і основним питанням порядку денного було «Про основні напрями діяльності профспілки працівників охорони здоров’я України на 2015 – 2020 р.р. (за матеріалами VII з’їзду Профспілки).
З інформацією з цього питання виступив голова обласної організації профспілки В. М. Турок. Він зокрема наголосив на тому, що працівники медичної галузі висловлюють глибоку стурбованість з приводу прийнятих за останній час законодавчих актів, які серйозно погіршують соціально-економічний захист працівників галузі, знижують життєвий рівень пенсіонерів, молоді. Незадовільне фінансування галузі, жорсткий наступ на трудові права викликають лише зростання соціальної нестабільності в суспільстві.
Такі дії державної влади ставлять під загрозу успішність проведення реформи в галузі, падає рівень життя медичних працівників, тому профспілка в межах своїх повноважень буде відстоювати права медичних працівників.
В обговоренні цього питання взяли участь Паламарчук О. С. – голова ППО обласної дитячої лікарні, Недашковська В. І. – голова ППО обласної клінічної лікарні ім. А. Новака, Йовдій В. Ю. – голова Тячівської РОППОЗ, Лужецький Б. В. – голова Хустської РОППОЗ, Дячун Н. Ю. – голова ППО обласного онкологічного диспансеру,Ж Кравчак М. І. – голова ППО обласного госпіталю ветеранів війни, Кузьмик В. М. – начальник відділу УОЗ Закарпатської ОДА, Буряк Л. І. – головний лікар ДП санаторія «Поляна» ПРаТ «Укрпрофоздоровниця». Виступив на засіданні депутат Закарпатської обласної ради, заступник голови комісії з питань охорони здоров’я Скрип В. В. Він підкреслив важливість соціального діалогу керівників закладів, установ охорони здоров'я з профспілками в цей непростий час, в умовах реформування галузі. Він також зупинився на питаннях фінансування галузі в 2016 році, оптимізації та підвищенні якості надання медичної допомоги.
Виступаючи перед профспілковим активом – голова Закарпатської обласної ради профспілок Фленько В. Ю. наголосив на ролі профспілок на сучасному етапі. Голова обласної ради профспілок підтримав звернення до органів влади, щодо недопущення скорочення ліжкового фонду, участь у протестних акціях та інших консолідованих діях щодо забезпечення реалізації соціальних пільг та гарантій медичним працівникам.
За результатами обговорення прийнято постанову, якою схвалено основні напрями діяльності профспілки працівників охорони здоров’я України на 2015 – 2020 р.р. та звернення до органів виконавчої і представницької влади Закарпатської області.
На засіданні також було підведено підсумки спортивно-масової, оздоровчої та культурно-масової роботи облорганізації профспілки за 2015 рік та підведено підсумки IV обласного огляду – конкурсу аматорського мистецтва «Мелодії душі».
25 грудня 2015 року
25 грудня 2015 року відбулось чергове засідання обласного комітету. Розглядались такі питання:
1. Про основні напрями діяльності профспілки працівників охорони здоров'я України на 2015 - 2020 р.р. (за матеріалами VII з'їзду);
2. Про підведення підсумків спортивно-масової, оздоровчої та культурно-масової роботи за 2015 рік.
14 травня 2015 року
14 травня 2015 року відбулось засідання обласного комітету. Саред основних питань які вирішувались членами обласного комітету такі:
1. Про постійні комісії Закарпатської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України;
2. Про критичні зауваження висловлені делегатами V обласної звітно - виборної конференції.