Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

4. Зайнятість

4.1. Сторони домовились:

4.1.1.Вживати заходів щодо недопущення в закладах та установах охорони здоров’я  необгрунтованих вивільнень працюючих з ініціативи власника або уповноваженого ним органу.

4.1.2. Спільно з органами  охорони здоров’я порушувати питання перед місцевими органами  виконавчої влади про призупинення звільнення або про поетапне звільнення працівників при неможливості їх подальшого працевлаштування.

4.2.Сторона власників зобов’язується:

4.2.1. Забезпечувати працевлаштування молодих спеціалістів, які закінчили вищі медичні (фармацевтичні) навчальні заклади  III-IV рівня акредитації за рахунок державного замовлення.

4.2.2. Вживати заходів щодо розробки науково обгрунтованої  методики визначення потреб держави у спеціалістах з різним рівнем кваліфікації та обсягів державного замовлення з урахуванням реальної ситуації на ринку праці.

4.2.3. Співпрацювати з відповідними структурами державної служби зайнятості населення, брати участь у розробці, реалізації, контролі за виконанням заходів щодо забезпечення зайнятості працівників галузі при їх вивільненні.

4.2.4. Здійснювати аналіз зайнятості в галузі на основі статистичних звітів закладів охорони здоров’я та розглядати це питання спільно з ЦК профспілки одночасно з підсумками виконання Угоди.

4.2.5. Узгоджувати з ЦК профспілки пропозиції щодо скорочення чисельності працівників закладів та установ охорони здоров’я.

4.2.6. Забезпечити з боку керівників органів та підвідомчих закладів і           установ охорони здоров’я дотримання вимог законодавства щодо завчасного, але не пізніше трьох місяців з часу прийняття рішення, надання профспілковим організаціям обгрунтованої інформації про заплановане скорочення чисельності або штату працівників, проведення консультацій з профспілковими органами про заходи щодо запобігання звільненню чи зведенню їх кількості до мінімуму або пом’якшення несприятливих наслідків будь-якого звільнення.

4.2.7. Дотримуватись чинного законодавства під час вирішення питань щодо звільнення працюючих, які досягли пенсійного віку.

4.2.8. Проводити роботу щодо подальшого удосконалення мережі медичних закладів, організації амбулаторно-поліклінічної медичної допомоги на засадах сімейної медицини, сільських лікарських амбулаторій, ФАПів.

4.2.9. Щорічно інформувати Сторону профспілок про результати здійснення моніторингу створення нових робочих місць та вивільнення працівників в результаті запровадження планів реформування галузі охорони здоров’я.

Приймальня


немає новин.

Календар подій

Попередні June - 2024 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 0102
03040506070809
10111213141516
171819202122
24252627282930

Фотодокументи